Cena

zielona kawa

Tabletki odchudzające Ultra Slim sprzedawany jest w kilku zestawach. Dla początkujących dedykowany jest pakiet Start, jedno opakowanie tabletek w cenie 149 złotych. Pakiet Start to jednomiesięczna kuracja, podczas której uda się zgubić około cztery kilogramy. Trwającą trzy miesiące kurację zapewnia pakiet polecany przez producenta, złożony z trzech opakowań tabletek odchudzających.

<<<kliknij tutaj i sprawdź ceny u producenta >>

Ultra slim ile kosztuje ?

Pakiet polecany to oszczędność pieniędzy, bo zamiast płacić 479 zł wydaje się o 35 procent mniej – tylko 299 złotych. Po trzech miesiącach przyjmowania tabletek powinno się stracić na wadze co najmniej dziesięć kilo. Największe korzyści finansowe przynosi pakiet Maksymalna Oszczędność. W cenie 459 zł otrzymuje się aż pięć opakowań Ultra Slim – normalna cena wynosiłaby 745 zł, a więc oszczędności sięgają 40 procent. Cała kuracja z pakietem Maksymalna Oszczędność trwa pięć miesięcy, a na koniec można się cieszyć ciałem szczuplejszym o 17 kilogramów.

Jak zamówić produkt ?

Preparat zamawia się przez internet na stronie producenta. Zamówienie realizowane jest od razu, a paczka powinna trafić do naszego domu po dwóch dniach roboczych od złożenia zamówienia. Za tabletki można zapłacić przy odbiorze albo z góry – w obu przypadkach koszty wysyłki to 20 złotych. Płatność z góry jest realizowana za pomocą karty kredytowej, tradycyjnego przelewu bankowego albo szybkiego przelewu. Kiedy tylko pieniądze trafią na konto producenta, paczka szykowana jest do wysyłki.

ultraslim najtaniej

Jeśli kuracja nie przyniesie spodziewanych efektów, producent zobowiązuje się zwrócić pieniądze za tabletki, jeśli tylko odeśle się do producenta nienaruszone opakowanie specyfiku. Dane klientów są w pełni bezpieczne i nie przekazuje się ich żadnym innym firmom. Tabletki pakowane są w szare pudełka, dzięki czemu przesyłka jest całkowicie dyskretna i nie zdradza swojej zawartości.

Przesyłki wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej współpracującej z producentem. Spalacz tłuszczu może zamówić każdy, bez względu na wiek. Preparat mogą stosować i kobiety, i mężczyźni, ale nie poleca się preparatu kobietom w ciąży i osobom cierpiącym na nadciśnienie. Do zamówienia Ultra Slim nie jest potrzebna recepta od lekarza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>